end users just can't find the best services the good thing about exact cr rolex daytona 116506iblso mens rolex calibre 7750 mingzhu engine 16mm ice blue dial.convenient to use can be a huge feature of clean rolex cellini rolex calibre 9015 mingzhu engine mens m50525 0009 black automatic for sale in usa.

O nas - Gruau
Gruau

O nas

Firma Gruau Polska już prawie od 15 lat z powodzeniem działa na polskim rynku jako filia francuskiego holdingu Grupy Gruau - lidera wśród firm nadwoziowych w Europie.
Specjalizujemy się w produkcji nadwozi samochodów dostawczych.
Oferujemy szeroką gamę zabudów do przewozu osób, towarów czyli izoterm, skrzyń i kontenerów jak również adaptacji  wymagających indywidualnych rozwiązań konstrukcyjnych i funkcjonalnych.
Dzięki odpowiedniej strukturze działu sprzedaży nasi handlowcy pozostają w stałym kontakcie z Klientami, służąc radą w wyborze optymalnych dla nich adaptacji.
Wykwalifikowana i doświadczona kadra oraz zakład produkcyjny usytuowany w samym centrum Polski o powierzchni około  10 000 m2 daje nam potencjał do realizacji kontraktów flotowych w zakresie adaptacji specjalistycznych w  liczbie od kilku do kilkuset sztuk jednorazowo.
W 2015 roku uruchomiliśmy podwarszawski oddział naszej firmy w Woli Mrokowskiej, w którym produkowane są zabudowy skrzyniowe i kontenerowe. 
Posiadamy mobilny serwis, w ramach którego służymy pomocą  naszym Klientom
przez 7 dni w tygodniu.
Wciąż się rozwijamy i doskonalimy wiedzę tak, aby sprostać wymaganiom naszych Klientów.
Jakość naszych produktów, terminowość realizacji oraz innowacyjność rozwiązań została dostrzeżona przez branżę motoryzacyjną, która już dwukrotnie, w 2007 i 2011 roku, uhonorowała nas wyróżnieniem w plebiscycie Fleet Awards.